Aktualności

taniec towarzyski dla Ciebie!

Jeżeli masz od 5 do 105 lat zapraszamy Cię za nauke samby, rumby, walca angielskiego, czy jiva! Zajrzyj do zakładki zajęcia artystyczne i tam dowiedź się więcej!

Chmura tagów

Prowadzimy zajęcia zgodnie z AUTORSKIM PROGRAMEM NAUCZANIA !

Założyciele Muzycznych Pszczółek: Kamila i Andrzej Pietryka

KAMILA RATYŃSKA-PIETRYKA

Odpowiedzialna za naukę gry na pianinie, rytmikę z elementami gry na instrumentach perkusyjnych, naukę śpiewu

Gdy byłam małym przedszkolakiem bardzo chciałam zostać nauczycielką. Po drodze była szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum, studia... Jednak mój pomysł na siebie nie uległ zmianie. Stworzyłam Centrum Edukacyjno-Artystyczne "Muzyczne Pszczółki", bo chcę dawać ludziom radość. Jako studentka wrocławskiej Akademii Muzycznej na kierunku Muzykoterapia oraz dyplomantka wydziału rytmiki w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia we Wrocławiu pragnę, by każdy z Was miał możliwość rozwijania swoich artystycznych pasji. A jako wnuczka znakomitego pszczelarza chcę dać innym możliwość pogłębienia wiedzy o niezwykłych owadach- pszczołach. Dlatego będę robiła wszystko by każdy znalazł w „Muzycznych Pszczółkach” coś dla siebie. To, co stworzyłam jest namiastką mnie. Muzyka i pszczoły –niektórzy pytają czy da się to połączyć ze sobą. O tuż da się! Nie wierzysz? Sprawdź, serdecznie zapraszam!

ANDRZEJ PIETRYKA

Odpowiedzialny za naukę tańca towarzyskiego 

W wieku 13 lat pierwszy raz zawitałem na salę taneczną. Z początku nigdy nie powiedziałbym, że taniec będzie miał tak fenomenalny wpływ w moim życiu. Uważałem go jedynie za hobby, ale to się zmieniło gdy na mojej drodze pojawili się tacy wspaniali ludzie jak Pani Agnieszka Pomorska, Kamila Smalec, Ireneusz Kobyliński, Maciej Cierzniak oraz wielu innych, którzy zarazili mnie swoją pasją oraz zmienili mój sposób postrzegania tego czym jest taniec. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie lepszego sposobu ekspresji, oraz możliwości wyrażenia siebie niż mowa ciała zanurzona w dźwiękach muzyki. Za nic w świecie nie oddałbym uczuć oraz ani jednej kropli potu, które pozostawiłem na salach tanecznych w całej Polsce. Taniec to sposób na życie lub interesująca forma zabawy, czy odprężenia. Dlatego zapraszam wszystkich chętnych ma moje zajęcia. Zapraszam do tańca. Ja spróbowałem, czy a Ty? 

DAMIAN HYRA

Odpowiedzialny za naukę gry na gitarze

ANNA CHOŁODECKA

Odpowiedzialna za naukę gry na skrzypcach

Od najmłodszych lat zajmuję się tym co kocham, czyli śpiewem i grą na instrumencie. Od 12-stu lat gram na skrzypcach i śpiewam. Od 13-go roku życia uczęszczałam do Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II st. im Karola Szymanowskiego we Wrocławiu, gdzie ukończyłam swoją 6-cio letnią edukację maturą z przedmiotów ogólnokształcących i dwoma dyplomami z instrumentu i teorii muzyki. Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę ze skrzypcami, serdecznie zapraszam Cię na moje zajęcia. Razem będziemy odkrywać techniki gry, sposoby i umiejętności gry na instrumencie

NINA GRZELCZAK

Odpowiedzialna za zajęcia aktorskie

Aktorka scen muzycznych. Absolwentka Szkoły Muzycznej w Miliczu, L'art Studio w Krakowie oraz szkoły musicalowej Capitol we Wrocławiu.

ZUZANNA TOMCZYK

Odpowiedzialna za zajęcia aktorskie i taneczne

Mapka dojazdu

Napisz do nas